Korona Virüsü ve Engelli Asansörü

Korona Virüsü ve Engelli Asansörü

2020 yılında bütün dünyanın belası haline gelen corona virüsü dolayısı ile bütün insanlık derin yaralar aldı, almaya devam ediyor; çok kayıplar verdi ve veriyor. Umarız çok kısa zamanda bu beladan insanlık kurtulur.

Virüsün bulaşmaya başlaması ile insanlar virüs kapar mıyım diye şüphe duymaya başladı. Maskeler takıldı, eldivenler giyildi, dezenfektanlar kullanıldı hijyene azami dikkat edildi ve ediliyor.

İnsanlar ürün satın alırken, toplu taşıma kullanırken dokundukları yerlerden virüs kapacaklarını merak etmeye başladılar. Özellikle ürün satın alırken virüs açısından temiz ürünler almak istiyorlar. Bu sebeple merdiven asansörü sipariş edecekleri zaman asansörün özellikle Çin malı olmamasını istemekteler, Çin malını kesinlikle kabul etmemekteler.

Zorunluluktan dolayı sipariş ettikleri merdiven asansöründe herhangi bir virüs şüphesinin olmasını istemiyorlar, çünkü bu asansörü belki bir yaşlı bir hasta kullanacak ve onlar zaten corona virüsüne dayanıklılı bağışıklığı az olan insanlar olabilecek. Bu sebeple merdiven asansörlerinin bütün üretim boyunca kalite kontrolden geçmiş, üretimde çalışan tüm departmanlardaki personelin sağlık kontrolü yapılmış bir fabrikanın üretimi olmasını istemekteler.

İtalya’da bulunan Extrema firması dünyanın önde gelen engelli asansörü üreticilerindendir. Extrema’nın büyük bir engelli asansörü markası olmasının sebeplerinden biriside tüm personelin periyodik olarak sağlık kontrolünden geçilmesi, üretimin her noktasında kaliteye, hijyene önem verilmesi ve sağlık ürünü ürettiklerinin bilincinde olmalarıdır.

Personelinin sağlık kontrolünden geçirilmesinin korona virüsü olayından önce de yapılmakta olduğunu belirtmek isteriz.

Burada Korona virüsü ve engelli asansörü ürünlerimiz hakkında bilgi vermeye çalıştık. Dolayısı ile Extrema ürünlerimizi satın alacak müşterilerimizin akıllarında herhangi bir soru kalmamalarını ve ürünlerimizi güvenle satın alabileceklerini belirtmek isteriz.

Korona Virüsü ve Engelli Asansörü