Merdiven Asansörü – Dünyanın En İyi Koltuk Asansörü: Handicare FreeCurve

Tek Raylı, 2 Ana Motorlu

Dünyanın 1 numaralı merdiven asansörü markası: Handicare

Çift Sürüş Motoru ve Akıllı Bilgisayar Teknolojisi ile Dünyada Tek..!

İlk tek raylı merdiven asansörünü keşfeden ve üreten firmadan; Handicare’den Merdiven Asansörleri:

Dünya Ressamları Serisinden…
Rembrandt…
Van Gogh…
Picasso…
Vermeer…

DataCard (Simkart) kontrollü merdiven asansörlerimiz dünyanın en gelişmiş elektronik sistemine ve çift sürüş motorlu taşıma ünitesine sahiptir. Böylece arıza durumunda riski en aza indirerek, sizi yarı yolda bırakmayacak sisteme sahiptir. Konu hakkında müşteri temsilciniz size detaylı bilgi verecektir.

Marka: Handicare
Model: FreeCurve
Üretici: Handicare
Menşei: Hollanda
Türkiye Mümessili ve Genel Distribütörü: LiftArt

Rembrandt modeli merdiven basamaklarının iç tarafına monte edilir. Bu model özellikle merdiven aralığı ya da boşluğu olan merdivenlerde idealdir çünkü yürüme yolunda maksimum boş alan bırakır. Yuvarlak yapılı tek hatlı raylarda krem, kahverengi ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır.

Van Gogh modeli, köşeli ve kavisli merdivenler için tasarladığımız merdiven asansörü modellerimizden biridir. Merdiven basamaklarının dış kısımlarına monte edilir. Yuvarlak yapılı tek hatlı raylarda krem, kahverengi ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır.

Picasso merdiven asansörü düz merdivenlere kolaylıkla monte edilir. Göz alıcı, dayanıklı ve hava şartlarına mukavemetli düz ray, hassas ve sessiz çalışma sunar. Picasso modeli 2011 yılından itibaren H1000 modeli olarak sunulmaktadır.

Vermeer modeli çok katlı binalarda, apartmanlarda merdiven basamaklarının iç tarafına monte edilir. Çok dönüşlü, kavisli merdivenler için mükemmel park noktaları sunar.

Dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü çift sürüş motorlu merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır. Çift motor sistemi başka hiç bir asansörde bulunmayıp, patentli bir sistemdir.

Merdiven asansörleri, bedensel engelli veya merdiven inip çıkmakta zorlanan kimseler için üretilmiş en güvenli ve en konforlu ürünlerdir. Asansörlerimiz sayesinde evinizin merdivenlerinden kolayca inecek ve çıkacaksınız.

Handicare Stairlifts 125 yıldan beri asansör üreten ve dünya genelinde bir çok memnun müşterisi bulunan firmadır.
Handicare’in yenilikleri daima daha konforlu, emniyetli ve fısıltı sessizliğinde çalışan ürünler üretmek üzerine olmuştur.

Handicare Freecurve asansörleri sadece uygunluk değil, sahip olduğu geniş renk, ray ve oturma yeri seçenekleri ile evinizin iç dizaynınıda tamamlar.

Çağdaş dizaynı, maksimum emniyet sistemi ve cazip fiyatı ile kendinizi daha serbest hissedeceksiniz. Bir kereye mahsus yaptığınız bu yatırım ile uzun yıllar evinizde daha rahat ve mobil bir hayat yaşayacakınız.

Aşağı katta uyumak, evi taşımak gibi geçici çözümler geçmişte kalacak. Handicare asansörleri ile kendinizi rahat ve güvende hissedecek, bu sayede etrafınızdaki insanlar da bunu ve sizdeki değişikliği hemen fark edeceklerdir.

Her tip merdiven için mükemmel çözümler:
Handicare’in tüm merdiven tipleri için çözümleri vardır. Tüm Freecurve kavisli ve dönerli merdiven asansörleri aynı ortak özelliklere sahiptirler: Kolay kullanım, fısıltı sessizliği, fonksiyonel dizayn ve tekli ray bunlardan bazılarıdır. Tüm ev ve merdiven biçimleri için farklı merdiven asansörü seçeneklerimiz mevcuttur, hatta en karmaşık yapıdaki merdivenler için dahi çözümler sunuyoruz. Kompakt dizaynı ve rahat kullanımı sayesinde, merdivenlerde diğer ev sakinleri için yeterli boş alan kalmaktadır.

Handicare Freecurve kavisli ve dönerli merdiven asansörleri

Handicare’den Freecurve merdiven asansörleri

Kullanıcı Yorumları
‘’Handicare’den tedarik ettiğim Freecurve merdiven asansörüm dar merdivenlerime mükemmel bir şekilde uydu ve merdivenlerde kalan diğer boş alanı da evdeki diğer kullanıcılar rahatlıkla kullanmaya devam ediyorlar. Kullanımı çok kolay ve rahat. Sessiz olması ve rahatlığından dolayı çok memnunum, ayrıca çok konforlu; bu özellikleriyle kendimi daha güvende ve emniyette hissediyorum. Bu asansöre kesinlikle yıllar önce sahip olmalıydım.’’
‘’Freecurve emniyetli, göz alıcı ve evimin iç dizaynını tamamlıyor ‘’

Merdiven asansörü:
Handicare Stairlifts 125 yıldan beri asansör üreten ve dünya genelinde bir çok memnun müşterisi bulunan firmadır. Handicare’in yenilikleri daima daha konforlu, emniyetli ve fısıltı sessizliğinde çalışan ürünler üretmek üzerine olmuştur. Handicare Freecurve asansörleri sadece uygunluk değil, sahip olduğu geniş renk, ray ve oturma yeri seçenekleri ile evinizin iç dizaynınıda tamamlar.

Çağdaş dizaynı, maksimum emniyet sistemi ve cazip fiyatı ile kendinizi daha serbest hissedeceksiniz. Bir kereye mahsus yaptığınız bu yatırım ile uzun yıllar evinizde daha rahat ve mobil bir hayat yaşayacaksınız.

Aşağı katta uyumak, evi taşımak gibi geçici çözümler geçmişte kalacak. Handicare asansörleri ile kendinizi rahat ve güvende hissedecek, bu sayede etrafınızdaki insanlar da bunu ve sizdeki değişikliği hemen fark edeceklerdir.
Her tip merdiven için mükemmel çözümlerimiz vardır.

Handicare’in tüm merdiven tipleri için çözümleri vardır. Tüm Freecurve kavisli ve dönerli merdiven asansörleri aynı ortak özelliklere sahiptirler: Kolay kullanım, fısıltı sessizliği, fonksiyonel dizayn ve tekli ray bunlardan bazılarıdır. Tüm ev ve merdiven biçimleri için farklı merdiven asansörü seçeneklerimiz mevcuttur, hatta en karmaşık yapıdaki merdivenler için dahi çözümler sunuyoruz. Kompakt dizaynı ve rahat kullanımı sayesinde, merdivenlerde diğer ev sakinleri için yeterli boş alan kalmaktadır.

Freecurve Rembrandt: İç kavis
Freecurve Van Gogh: Dış kavis
Freecurve Vermeer: İç kavis, çok katlı, apartmanlar için
Freecurve Picasso: Düz tip

Koltuk Özellikleri:

Joystick

Kolay kullanım, rahat kontrol imkanı. Sağ ya da sol tarafa takılabilir.

Switch Anahtar
Anahtarın çıkarılabilir özelliği ile izinsiz kullanımların önüne geçilir.

Emniyet Kemeri
Güvenlik ve emniyetiniz için standart olarak sunulmaktadır.

Uzaktan Kumanda
Kumanda üzerinde bulunan düğmelere hafifçe basarak merdiven asansörünüzü kontrol edebilirsiniz
Yerden ve Alandan Tasarruf Sağlayan Dizayn
Kol ve ayak dayama yerleri kolayca katlanabilir bu sayede daha boş alan kazandırır.

Manuel Döndürme
Manuel döndürme koluna bastığınızda koltuğun dönüşü sağlanır bu sayede emniyetli ve konforlu bir şekilde oturma ve kalkma sağlanır.Elektrikli Motorlu Döndürme
Koltuk durağa ulaştıktan sonra Joystick e basmaya devam ederseniz, koltuk otomatik olarak dönecektir.

Ayak koyma yeri mekanizması
Koltukla beraber katlanır

45° Açılı Oturma imkanı
Koltuk, 45 derece açı ile seyahat edebilir. Freecurve Van Gogh modeli 45 derece açılı oturma yeri ve özel ayak koyma yeri ile genelde dar merdivenlerde ya da kullanıcının yeterli diz mesafesi olmadığı durumlarda çok kullanışlı olmaktadır. Bu sayede binanızda mimari değişiklikler yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Tüm İç Mekanlar İçin Koltuk Seçenekleri
Handicare merdiven asansörleri sizlere farklı renklerde koltuk seçenekleri sunar. Zengin renk alternatifleri ile konforlu ve evinizin stiline uygun koltuklar seçebilirsiniz.

Elegance Koltuk
Yeni Elegance koltuklar hafif doldurulmuş yapısı ile sizlere zarif bir dizayn sunar, geliştirilmiş konforlu yapısı evinizin iç dizaynı ile ahenkli olacaktır.
Döşeme kumaşı renk seçenekleri
Bordeaux kırmızısı, Krem, Kakao Kahverengi

Alliance Koltuk
Ahşap tasarımı ile Alliance koltuklar hafif doldurulmuş sünger yapısı ile sizlere çok şık bir dizayn sunar, geliştirilmiş konforlu yapısı evinizin iç dizaynı ile ahenkli olacaktır.
Döşeme kumaşı renk seçenekleri
Bordeaux kırmızısı, Krem , Kakao kahverengi

Classic Koltuk
En çok satan klasik koltuk modeli göz alıcı deri efekti çizgiler taşımaktadır. Orta sert, kaymaz poliüretandan yapılmıştır. Temizlenmesi son derece kolaydır.
Renk seçenekleri
Antrasit, Bordeaux kırmızısı, Bej

Basic Koltuk (artık üretilmemektedir)
Ergonomik dizayn ve oturma konforunun mükemmel kombinasyon.
Renk seçenekleri
Bordeaux kırmızısı, Bej, Deri krem rengi

Kişiye özel çözümler

Tüm ölçümler yapıldı, montaj tamamlandı ve sonrasında size bir ziyarete sıra geliyor. Bu ziyarette ürün ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgi veriyoruz.

Her Handicare merdiven asansörü her bir merdiven basamağına uygun bir şekilde dizayn edilir. Bu süreçte son derece gelişmiş PhotoSurvey teknolojisi kullanılır, bu teknoloji ile tüm ölçülendirme eksiksiz ve yerinize tam uyar şekilde yapılır.

Ray ve varyasyonları – üst ve alt
90°tepe park bükümlü, tepe uzatma,
Kısa bitim
Kısa bitimli ray kullanılması, merdiven alt bitiminde fazladan ray kullanılmasını önler.
Otomatik katlanır ray

Merdiven bitimlerinde ya da başlangıçta rayın konumu yüzünden geçişleri engellenen kapı ve benzeri yerler olabilir. Bu gibi durumlarda otomatik katlanabilen ray aparatları kullanılmaktadır.

Evinizle eşleşen ray renkleri
Handicare’in kavisli raylarının renkleri evinizle bütünlük sağlar. Mevcut renkler; krem-beyaz, kahverengi ve gri.

Tarihçe
Handicare 1886 yılından beri; 125 yılı aşkın süredir asansör ürünleri ve ekipmanları ile insanlara hizmet etmektedir. Teknik mükemmellik, zekice çözümler ve güvenliği ön planda tutan anlayışla sadece daha iyi konfor değil ayrıca daha göz alıcı ürünlerde kullanıma sunulmaktadır.

Kalite ve güvenlik
Tüm yeni ürünlerimiz 2 yıllık garanti ile gelmektedir. Handicare, merdiven asansörlerinde kalite standartlarını güvenlik, yenileme, konfor ve dizayn aşamalarının tümünde devam ettirmektedir. Bunların yanında tüm ürünler uluslararası pazarda kabul görmüş, bağımsız çalışan yetkili firmalarca test edilmektedir. Bu testler ürünlerimizin yüksek kalite ve güvenlik standartlarında olmasını sağlamaktadır.

Koltuk Merdiven Asansörü Modellerimiz:

 

Resimler Videolar

Merdiven Asansörü Videoları