Koltuk Asansör – Düz Merdivenler İçin: Simplicity Plus

Koltuk Asansör

Düz Merdivenler için Merdiven Asansörü – Handicare Simplicity Plus

Model: Simplicity Plus
Marka: Handicare
Üretici: Handicare İngiltere
Menşei: İngiltere
Türkiye Mümessili ve Genel Distribütörü: LiftArt

İç Ortam Kullanımına Uygundur.

Düz tip merdivenler için Koltuk Tipi Merdiven Asansörü;

Eğer bir merdiven asansör edinmek istiyorsanız Handicare sizlere güvenilir çözümler sunmaktadır.

Handicare merdiven asansörleri, binlerce kullanıcısına evlerinde katlar arasında kullanım imkanı sunmuştur.

Merdiven asansör rayları temel olarak düz raylar ve kavisli raylar olmak üzere iki temel kategoriye ayrılır. İlk etapta merdivenlerinize hangi tip rayın uygun olduğu biraz kafa karıştırıcı olabilir.Düz raylar sadece düz hatlar için kullanılır,köşeli ya da bükümlü yapılmazlar. Handicare sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan düz hatlı merdiven asansörlerinden birini seçebilirsiniz.

Ray, merdivenlere monte edilir duvara monte edilmez.

Tüm Handicare merdiven asansörlerinde olduğu gibi düz hatlı merdiven asansörleride back-up sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde güç kesilse dahi cihaz hareketine devam eder.

Handicare Simplicity Plus (eski kodu 950+)

Otomatik seçeneklere ihtiyacınız yoksa ve merdivenlerinizde düz hatlı ise, güvenli ve uygun fiyatlı Simplicity merdiven asansörleri tam size göredir.

Simplicity modelinde ayak tablası ve koltuk manuel katlanır. Koltukta tak-çıkar emniyet kemeri standart olarak sunulur.
Simplicity merdiven asansör serilerinde raylar devamlı şarj özelliğine sahiptir. Koltuğu ray üzerinde nerede bırakırsanız bırakın şarj işlemi devam eder.

Simplicity raylarına manuel ya da kayar ray mafsalı uygulanabilir. Koltuk döşemesi 6 farklı renk olarak sunulur ayrıca alev geciktirici özelliğine sahiptir.

Standart güvenlikler
Tüm Handicare merdiven asansörlerinde, güç birimleri ve ayak koyma tablası üzerinde güvenlik sensörleri bulunmaktadır.
Koltuk Asansör herhangi bir engelle karşılaştığı takdirde otomotik olarak durur ve sadece engelin olduğu yönün aksi tarafına doğru çalışır.

Tüm Handicare koltuk asansör sorunlarını tanımlayan bir gösterge paneline sahiptir. Bu sayede cihaz durumu kolayca gözlemlenebilir.

Emniyet Kemeri
Handicare merdiven asansörlerinde emniyet kemeri standart olarak sunulur.
Kolay kullanımlı ve ayarlanabilir emniyet kemeri merkezi ya da yan taraflardan kilitlenebilir, bu sayede diğer kullanıcılarda asansörü rahatlıkla kullanabilirler.

Kolay kullanım
Tüm Handicare merdiven asansörlerinde basılı tutarak ya da sadece basarak kumanda edebileceğiniz dayanıklı ve sert malzemeden imal edilmiş kumanda kollları bulunmaktadır.
Kumanda kolu koltuk kolçağının ucunda yer almaktadır, parmaklarınızla ya da bileğinizle kolayca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Katlanabilir uzatma rayına mı ihtiyacınız var?
Kimi evlerde merdiven başlangıcına çok yakın ya da bitişik kapılar olabilir. Bu durumda merdiven asansörü rayı kapıdan geçişleri engelleyebilir, bu tarz durumlarda katlanabilir ray kullanılabilir.
Kapı önüne gelen kısım, katlanarak geçişlere imkan tanır.

Katlanır Ray Özelliği
Handicare koltuk asansör Simplicity, Simplicity Plus ve 1000 modellerine manuel katlanabilir ray takılabilir. Handicare 1000 modeline istenirse otomatik olanı da uygulanabilir.
Otomatik seçeneklerde, asansör çalışırken; ray, koltuktaki kumanda kolundan açılır ya da katlanır.

Kayar ray
Simplicity ve Simplicity Plus modellerinde kullanılan diğer bir çözümde kayar özellikli raydır.Aynı katlanabilir rayda olduğu gibi kapı ve benzeri yerlerdeki geçiş sorunlarını ortadan kaldırır.

Koltuk Merdiven Asansörü Modellerimiz:

 

Resimler & Videolar